03 Şubat 2014

TTNET İnternet Bağlantısı Aralıklarla Kopuyor!

Adil(!) kullanım kotası sebebiyle ne zaman internet hızım değişse başıma geliyor, illa aramam gerek düzeltmeleri için yani her ay iki defa. Zaten vaadedilen internet hızına ulaşabildiğim yok ki ayın ilk 10 gününden sonra 3 megabit kullanıyorum bir de üzerine bu sorun.


Aradığınızda "aa güncelleme varmış, o yüzden sorun çıkıyormuş" diyip hemen, bu kadar basit bir şey için ben sizi neden her defasında aramak zorundayım. Aldığınız ücret mi düşük de bu kadar kalitesiz

Muhammed 84 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön