10 Şubat 2014

TTNET İnternet Bağlantın ve Hız Sorunu!

Evimde kullandığım internet hızım 8 mbps dir. Ancak 2 dak 270p bir videoyu açamamaktadır. 3 kez değişik markalarda modem değiştirdim. Odaya acces point de kurdum. 10 dakikada 5 kez net gidip geliyor.

Arıyorlar modemin fişini çekin 10 sn sonra takın. Tek yaptığımız bu. Aradıklarında bizde sorun yok işte bilmem şu kadar internet kullanmıştınız deniliyor. Telsiz yok paralel telefon yok. Vermiş olduğum taahhüt 20 güne kadar bitiyor. Başka bir sağlayıcı deneyeceğim.6 aydır bu sıkıntıyı yaşamaktayım ve yardımcı olan olmadı.

Ersin 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön