07 Eylül 2013 #1998360

TTNET İnternet Bağlantımız Yok!

Sabahtan berri internet bağlantımız yok. Ofisimizde tüm işlerimiz aksadı hiç bir iş yapılamıyor. Çağrı merkezini defalarca aradık. Hemen yönlendiriyoruz deniliyor. 7 saattir arayan soran yok. Bu problemden dolayı tüm işlerimiz aksadı. Bunun sıkıntısını biz çekiyoruz.

Canan 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Canan10 Eylül 2013

    26 saat bizim ofisimizde internet bağlantısı yoktu ve tüm işlerimiz aksadı maddi olarak iş gücü kaybımız oldu

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön