25 Nisan 2013 #1762552

Ttnet İnternet Bağlantımı Kurmuyor!

15.02.13 tarihinde başka bir eve taşındım..Telekom ile yaptığım görüşmelerde taşındığımı ve internetimi naklettirmek istediğimi belirttim. Yetkililer taşınmış olduğum yerin oradan alt yapının geçmediğini ancak birkaç ay içinde yapılabileceğini söyleyerek internetimi dondurma yöntemine gidildi..


Taşındığım yer eski evimden 200 m ötede..T T Bölge müdürünü arayarak durumu izah ettim. Kendisi bana ilgili davrandı ve gerekli şubeyle iletişime geçeceğini söyledi. Şubedeki arkadaşlarla durumu görüşünce konunun kendilerine geldiğini söylediler.O günden sonra hala ses seda yok. Televizyonda yurdun 4 bir yanına hizmet götürdükleriyle ilgili reklamlar dolanırken bizim hala ne zaman bağlancağımız belli değil.

Uğur 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön