23 Eylül 2013

TTNET İnternet Bağlantımı Kapattığım Halde Fatura Gönderdi!

İnternetimi haziran ayında kapatıp bütün borçlarını ödedim ve herhangi bir borcum olup olmadığını dile getirdim 15 ile 20 TL arası kapandıktan sonra bir borç karşınıza çıkar sonrada işleminiz tamamlanmıştır denildi.


Bende bu borcu temmuz ayında ödedim. Fakat bununla da bitmemiş demek ki TTNET benden daha fazla ücret almanın derdine düşmüş ki dün iptal olan ******hesap nolu aboneliğinizin 46. 17 TL borcu bulunmaktadır diyor. Nasıl bir zihniyet, nasıl bir müşteri anlayışıdır anlamış değilim. Hattımın kapanmasına rağmen daha ne gibi borç çıkaracak TTNET merakla bekliyorum.

Sertaç 78 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön