04 Mayıs 2013 #1778385

Ttnet İnternet Bağlantımda Sorun Yaşıyorum!

Ttnet internet abonesinin. 5 gündür internet hizmeti alamıyorum. Bugün sebebin fibernete geçiş sebebiyle olduğunu öğrendim. Bana sormadan otomatik olarak geçirmişler. Şimdide eski haline dönmem için başvuru yapmam gerekiyormuş. Üstelik bulunduğum bölgede birçok binada aynı problemin olduğunu da kendileri söyledi. Sonuç ; problem 5 gündür açık ama her gün kapandı şeklinde cevaplayıp yeni kayıt açılıyor.

Kemal 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Kemal04 Mayıs 2013

    Hep standart cevap veriliyor. Ama sorun halen açık. Birkisi bağlantımı fiberden ADSL e çevirse problem bitecek.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön