22 Nisan 2013 #1756823

Ttnet İnternet Bağlantımda Sorun Yaşıyorum!

TTnet teknik destek ekibi insanları oyalayarak mağdur ediyor. Cuma akşamından beri internetim yok. Bana 24 saat içinde yasal olarak tamir süresi verdiler şimdi de 48 saat diyorlar. Ben öderlen size tüm ayın parasını veriyorum. O zaman siz de hizmeti sağlamalısınız. Bu bağlantı sorununu ayda 5-6 defa yaşamaktan bıktım.


Ancak 2-3 günlük çözümler sağlanıyor. İşimden 2 gündür geri kaldım. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Tuğçe 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Tuğçe24 Nisan 2013

    Ttnet her dakika başı şikayet alıyor ve yakında kurumca çok zarara uğrayacaklar. Ey insanlar bunlar bizimle resmen dalga geçiyolar. Herkes internet problemi yaşıyor ve sonuç yok. Bu da bana şirketin batmak üzere olduğunu düşündürüyor. Benim gibi mağdur insanlar toplanaşım. Birlik olalım ve hakkımızı arayalım. Destek olun lütfen. Benim 4 gündür internetim yok ve 2013 yılındayız şaka gibi. Sabrımın son demindeyim tüketiciyle şaka olmaz unutma!

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön