22 Ocak 2014 #2249050

TTNET İnternet Bağlantım Yok!

Aralık ayının başında Çanakkale'den Ankara'ya İnternet'imi taşıtmak için TTNET'e başvuru yaptım. Yaklaşık 10 iş günü içerisinde bağlantı yapılmak üzere gelineceği söylendi. Ancak bu süre boyunca evde sürekli birisi beklemesine rağmen gelen olmadı. Bunun üzerine tekrar başvuru yapmamız istendi. 9 gün sonra birisi bağlantı için geldi ve yarından itibaren İnternet'i kullanabileceğimizi söyledi, ancak ertesi gün İnternet açılmadı. Bunun üzerine arıza kaydı oluşturuldu. Her gün arıza için TTNET i aradım, yaklaşık 1 ay boyunca arıza giderilemedi. 2 kez eve gelindi, birkaç saat sonra İnternet'iniz açılacak dendi ancak İnternet açılmadı. Dün itibariyle de TTNET'i 220 TL ceza ödeyerek kapattırdım.

Berkan 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön