09 Nisan 2013 #1732619

Ttnet İnternet Bağlantım Yok!

4440375 nolu telefonda kimse kimseye yardımcı olmuyor. Arıza kaydı almaktan başka 45 gündür başka hiç bir işlem yapılmadı. 275 milyona modem aldırdılar ve 45 gündür internet faturası ödüyorum. Paramın iadesini istediğim de ise internet bağlantım çözülmeden bir işlem yapamayacaklarını söylüyorlar. O zaman internetimi niye tamir etmiyorsunuz deyince de arıza talebiniz alınmıştırdan başka bir cevap yok.


Bu yazıyı işeyrimden yazıyorum malum internetim yok.

Erkan 10 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön