19 Şubat 2013 #1642165

Ttnet İnternet Bağlantım Yok!

Yaklaşık 15 şubattan beri arıza kaydı açıyorum internetim yok Ttnet müşteri hizmetlerini 40 kere aradım kalıplaşmış cümlelerden başka bir şey kullanmadılar. 2 gündür evimize teknik elemanlarını gönderecekler dün sabah 7. 56 ve 12. 02 de geldiklerini söylüyorlar kapımızı çalan yok. Bu sabah eleman gönderdiler fakat evimin kapısını çalmadan Türk Telekom otomatından birşeyler yapıp gitti (tabii ben yetişemedim adama arkasından seslenmek için, teknik servisi kendimiz kovalıyoruz! ) Modemimin dsl ışığı yanmaya başladı ve internet yine yok. 5 gündür çektiğim çileden elim kolum bağlı müşteri hizmetlerini arayıp duruyorum hiçbir sonuç alamıyorum.

Erkan 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Erkan20 Şubat 2013

    şikayetimi dikkate alıp 1 gün sonra çözüme ulaştırdılar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön