07 Mayıs 2013 #1783580

Ttnet İnternet Bağlantım Sürekli Kopuyor Ve Uzun Süre Bağlanmıyor!

İnternet bağlantım sürekli kopuyor. Ve internetimin tekrardan bağlanması bazen 1-2 saat bile sürdüğü oluyor. Ki bağlandıktan sonra bile kimi zaman hemen kopuyor. Bir değil iki değil. Ne zaman internetten düşsem hep bu sorunla karşı karşıya kalıyorum.


Daha önceden çok sayıda bu şikayetimi dile getirdim. Sorun modemde demişlerdi. 3-4 farklı modemle denedim. Yine bir sonuç olamadım. Sorunuma artık kesin bir çözüm bekliyorum.

Hasan 63 Okunma

Cevaplar

  • Hasan10 Mayıs 2013

    Sorunum düzelmemiştir. Ve sorunun çözüldüğüne dair en ufak bir geri dönüş bana yapılmamıştır. Üstelik şu anda farklı bir sorun daha yaşıyorum. Bana taahhüt edilen ADSL hızı düşürülmüştür ! Firmadan hiç memnun değilim. Taahhütümün bitmesini beklemeden ADSL hizmetini kapatmayı düşünüyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön