04 Şubat 2014 #2275492

TTNET İnternet Bağlantım Sürekli Kopuyor

2 3 haftadır internet bağlantım sürekli kopuyor. Müşteri hız. bulunduğum şikayet sonucu iznim alınmadan fiber internete geçişim yapılmış. Bu nedenle bağlantı sorunu yaşadığımı araştırılıp ücretsiz modem verileceğini belirttiler. Ne tuhaf ki evimin kırk metre ötesinde fiber ağı noktası olmasına rağmen mesafeniz uzak olduğu için fiber bağlantı olmuyor denildi. Eski tarifeye geçmem istendi.


Ben hat sahibinin oğlu olduğum için hat sahibinin araması gerekli diye saçma politikanız istendi. İzinsiz fiber geçişi yapabiliyorsunuz hata sizde olmasına rağmen eski tarifeye dönüşe bir sürü sorun çıkarıyorsunuz. 2- 3 haftadır kullanamadığım ınt için boşuna bu ay ödeme yapacağım. Bu tüketici haklarına aykırıdır.

Sercan 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön