19 Aralık 2014 #2904594

TTNET İnternet Bağlantım Kesiliyor

Yıllardır TTNET kullanıcısıyım ve döngüsel şekilde bu bağlantı sorununu yaşamaktan bıktım. Neredeyse 2 yılda bir kesin modem değişiyor zaten. Efendim sizin modem türü eski kalmış ondan dolayı, yapılandırma çalışmaları yüzünden arada bağlantı sorunları olabilir falan da filan. Hızınızı yükseltelim, paketinizi değiştirelim türü taciz telefonlarını hiç söylemiyorum. Mesele satış bağlama olduğu zaman arıyorlar sorun varsa uğraş dur.


Şimdi bu kadar şikayetçi isem neden 444 0 375 'i aramıyorum? Çünkü cahil muamelesi görüp kabloların kontrol ettirilmesinden de bıktım. Bu kadar büyüyüp geliştiğini reklamlarda duyuran bir firmanın bu kadar basit sorunlar yaşatması komik.

Merve 144 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Merve19 Aralık 2014

    Bu şikayeti yazdıktan sonra, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezinizi üç defa aradım ve canlı bir insan sesi henüz duyamadım :) Çok meşgul çağrı merkeziniz, sorun yaşayan insanların fazlalığından olsa gerek.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön