29 Ocak 2014 #2263100

TTNET İnternet Bağlantım Kesildi

22 ocak'da internetimi iptal ettirmek için aradım. M.temsilcisi bana internet aboneliğimi devam ettirmem için bir paket önerdi. Bende internetimi iptal ettirmedim bu paketi düşünüp tekrar arayacağımı bildirdim. Telefonu kapattıktan sonra internetimi iptal ettirmememe rağmen internetim kesildi. Konuyla ilgili tekrar aradım. İnternet hattımın sistem sorunundan dolayı beklemede olduğu bildirildi.


Şikayet kaydı açıldığı ve internetimin kısa bir süre içerisinde normale döneceği konuyla ilgilide 1-2 gün içerisinde tarafıma geri dönüş yapılacağı söylendi. İnternetim 27'sinde düzeldi ve arandım müsait olmadığımı söyledim. Yarın tekrar aranmak istedim. Tekrar aranmadım. Acil tarafıma geri dönüş istiyorum.

Aykut 33 Okunma

Cevaplar

  • Aykut05 Şubat 2014

    Konu hakkında tarafıma geri dönüş yapılmamıştır.Tekrar geri dönüş yapılmasını rica ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön