03 Eylül 2013 #1990677

TTNET İnternet Bağlantım İlk Günden Beri Sürekli Kopuyor!

TTNET firmasının yalın internet hizmetine yaklaşık 4 ayı aşkın süredir aboneyim. Aboneliğimin ilk gününden bu yana internet bağlantım sürekli kopuyor, ekranım açtığımda ''hatalı port'' adı altında bir sayfaya yönlendiriliyorum.


Söz konusu şikayetim ile alakalı defalarca TTNET'i aradım, defalarca şikayet kaydı açtım, hepsi çözümsüz kaldı. bknz. şikayet no: 150533733, 151678613.


Son olarak çağrı merkezinden, alamadığım internet servisine istinaden her ay ödediğim 73 TL fatura bedellerinin iade edilmesini ve internet servisimin TTNET tarafından fesih edilmesini talep ettim, bu talebime de bir kayıt açıldı ama sonuç yok. 12 ay taahhütlü abone yapıyorlar, her ay fatura ödüyorum karşılığında servis yok!

Artun 43 Okunma

Cevaplar

  • Artun12 Eylül 2013

    Şikayetimle alakalı herhangi bir çözüme ulaşılmadığı gibi bugün itibariyle telefonuma son ay faturası olan 72,75 TL nin de 20/09 tarihine kadar ödenmesi gerektiğini söyleyen sms gelmiştir.İnternet kullanamıyorum,faturalarımı ödüyorum,her gün çağrı merkezini arıyorum,talep açıyorum,ne problemimi çözüyorsunuz ne de bana geri dönüş yapıyorsunuz.İnternet hizmetimi fesh ediniz ve size ödediğim tutarların hepsini IBAN nosunu bildireceğim hesabıma iade ediniz.Sizi BTKya şikayet ediyorum,gerisini siz çözeceksiniz.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön