03 Eylül 2013 #1990509

TTNET İnternet Bağlantım Çok Yavaş!

Benim internet hız sorunum var ağustosun 20 sinden beri internete yavaş giriyorum daha doğrusu giremiyorum. TTNET'le sözleşmemizde 8 mbps hızda internet almam gerekirken şuan hızım 0.15 yaklaşık 7-8 defa bu sorunu dile getirsem de TTNET bana biz düzeltip sizi ararız diyor fakat hiçbir cevap yok.

Lokman 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Lokman04 Eylül 2013

    ttnet internet alt yapısını övüyor fakat tamir için gelen çalışanları alt yapının uygun olmadığını söylüyor ttnet fiber internet diyor bizim burada kablolar 2 mbps taşımıyormuş ttnet çalışanları söylüyor

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön