09 Eylül 2013 #2000975

TTNET İnternet Bağlantım Çok Yavaş!

Daha önceden bulunduğum yerde 7 mbit internet kullanabilirken son zamanlarda ki yavaşlamalar
dan dolayı TTNET'i aradım. Gerekli güncellemeleri yaptıkları zaman hızım normale dönüyor. Fakat bir kaç gün sonra tekrardan hız yavaşlaması yaşıyorum.


Tekrar aradım ve arıza kaydı oluşturdum. Bu seferde hızımı 4 mbite sabitleyip snr değerimin yükselişi sağlanmış. Fakat ben böyle bir çözüm istemiyorum. Daha önceden 7 mbit kullanabilirken şu an kullanamıyorsam bu TTNET kaynaklı bir sorundur ve çözümü 4 mbite sabitlenerek geçiştirilemez. 4 mbit internet için ben aydı 60 lira para veremem. Sorunumun derhal çözüme kavuşturulmasını istiyorum.

Mustafa 55 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa11 Eylül 2013

    TTNETtende böyle bir çözüm beklenir zaten. Sabah 10 gibi arandım ve musait olmadığım için çağrıyı göremedim. Bana atılan mailde tekrar aranacağıma dair bir bilgi yok. Ben müşteri hizmetlerini arayacakmışım. Sorunda burada zaten müşteri hizmetleri çözüm bulamıyor!!!

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön