04 Temmuz 2014

TTNET İnternet Bağlantı Sorununu Çözemiyor!

İnternete bağlanamıyorum, 1 Temmuz, 2 Temmuz ve 3 Temmuz olmak üzere üç arıza kaydı bildirdim, cep telefonuma gelen "arıza kaydınız alınmıştır, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır" benzeri bir mesaj dışında yapılan hiç bir işlem yok, ne sorun çözüldü, ne de bana bir dönüş yapıldı. Sorunum halan devem ediyor ve bu ilgisizliğe bir son verilmesini istiyorum. Abone olana kadar herşey çok güzel, ilk arızada gerçek hizmet kalitesi ortaya çıkıyor. Üç gündür sorunu çözemeyen bir TTNET var.

Sadık 118 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Sadık04 Temmuz 2014

    4 gündür hep aynı şarkı, yine arıyan yok, yine sorun devam ediyor. Aynı sms attığınız gibi bu site için oluşturduğunuz otomatik yanıt hizmeti...

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön