18 Şubat 2013 #1639110

Ttnet İnternet Bağlantı Sorunumuz Giderilmedi!

4 aydır evde tadilat dolayısıyla ne telefonu ne de interneti kullanmadık. Şuan tadilat bitti 10 gündür evdeyiz ama ne telefon ne internetimiz hala yok. Yaptığımız bütün müracaatlara rağmen sadece şikayetlerimiz kayıt altına alınıyor. Kabloda arıza olduğu söylendi ama hala gelip yapmadılar. Milas Telekom'dan bize söylenen 4-5 arızanın birikip öyle gelip yapılacağı. Şimdi ben 4-5 kişinin arıza yapmasını mı bekleyeceğim. Bende kullanmadığım internet parasını alırken alıyorlar da hizmet vermeye gelince hizmet yok. Sözleşme yaptığıma da pişman oldum. Böyle giderse sözleşmeyi iptal edeceğim Ttnet'i kullanmayacağım ben alınan paranın karşılığını istiyorum. Paramın karşılığını verin.

Kadriye 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön