24 Nisan 2013 #1760158

Ttnet İnternet Bağlantı Sorunum Giderilmiyor!

Türk Telekom öyle bir hal aldı ki tam 5 gündür gelip internetimizi tamir etmediler. Bu kurum yüzünden bütün işlerim durdu. Ben haklarımı aramak için her yolu deneyeceğim. Şikayetten sonra herkese otomatik yanıtı verecekseniz buna göndermeyin. Hizmetinizin ücretini ben asla geciktirmediysem siz de bu sorunu çözün.

Tuğçe 18 Okunma

Cevaplar

  • Tuğçe24 Nisan 2013

    6 gün sonunda teknik ekip gelip internetimi tamir etti. Her ne kadar düzelmiş olsa da 6 gün beklemek ve bu çağda internetsiz kalmak için çok uzun bir zaman. Müşteri memnuniyeti tüm reklam çalışmalarından önce gelmelidir. 6 gün sonunda sesimi duyurduğu için şikayet.com'a teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön