12 Nisan 2013
Yorum Yap
#1739251

Ttnet İnternet Bağlantı Sorunu Yaşıyorum!

Yalaşık 2 yıldan fazla ınternet, 1 yıldan fazla Tivibu kullanıyorum. Kullandığım bu süre içerisinde defalarca arıza kaydı verdim.Arıza ne kadar giderildi dediseler de yada giderilecek dediler. Hala ınternet çok yavaş ve Tivibu hd. yayıları izleyemiyorum alt yapı kaldırmıyormuş internet hızı az geliyormuş ve dün akşam internet yavaş olduğundan arıza kaydı bıraktım, bu gün tekrar aradım arıza kaydını tekrar vermek diye. Konuştuğum müşteri temsilcisi bana buraya not düştüler Tivibu olduğundan sinyal az geliyormuş Tivibuyu iptal ederseniz hız yükselecekmiş. Ya arıza yapılsın, yada ödediğim faturaların parası iade edilsin sorunum giderilmezse gereken başka yerlerede şikayetçi olacağım.

Tc 15 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları