01 Mart 2013

Ttnet İnternet Bağlantı Sorunu Var!

Ttnet abonesiyim.26.02.2013 tarihinde yaşanan bağlantı sorununu TT NET 'e interaktif ortamda bildirdim. Sesli yanıt sisteminde, sorunun giderilerek kaydın kapatıldığı yanıtı alınmaktadır. Oysa ki; sorun kesinlikle giderilmemiş olup bağlantı sorunu halen devam etmektedir.

Tekrar arandığında Alt Yapı sorunu olduğu, ilgililere bilgi verildiği ifade edilmektedir. Bu iletişim çağında 3 gün süren bir bağlantı sorunun normal karşılanamayacağını sayın ilgililere ve kamuoyuna üzülerek bildiririm.

Ümit 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön