12 Mayıs 2014

TTNET İnternet Bağlantı Sorunu Giderilmiyor

Her seferinde internetim de sorun çıkıyor ve müşteri hizmetleri sahada çalışan ekiplerine bunu net iletemiyor. Mağdur olmaktan ve sözleşmenin bitmesini beklemekten başka bir çarem kalmadı. Öğrenciyim ve internete ihtiyacım olduğu anda hep mağdur ediliyorum.

TTNET le yaşadığım ilk problem bu değil her ay İnternet'te bir sorun çıkıyor ama kampanyalar için aranmak istemedikçe aranıyorum sorun sadece benim İnternet'im olmadığında aranmıyorum. Bugün müşteri hizmetleriyle yaptığım konuşmada gün içinde size döneceğiz deniyor fakat sonrasında aradığımda bekleyin deniyor zaten tek denen de bu, başka bir şey denmiyor.

Ceren 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön