07 Şubat 2015

TTNET İnternet Bağlantı Sorunu Giderilmedi

Neredeyse 24 saatten daha uzun bir süredir internet sinyali alamıyorum ve çözülmesi için defalarca aramama rağmen bir çaba da yok. Arıza kaydı güncellemekten başka bir işe yarar mı müşteri hizmetleri?

Mehmet 127 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mehmet07 Şubat 2015

    Çağrı Merkezi, sosyal medya ve burası da dahil olmak üzere her mecrayı denedim hepsinde "Geri dönüş yapılacak" tan başka cevap yok. 3 gündür sinyalin olmadığı tek gerçek. Müşteri Memnuniyeti konusunda sizden daha kötü bir firma görülmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön