07 Ekim 2013

TTNET İnternet Bağlantı Sorunu!

Ben bu şikayeti ikinci defa yazıyorum. 22/08/2013 'ten beri port hatası sorunu yaşıyorum bugün 05/10/2013 ne kadar uzun bir süredir bu sorunu yaşadığımın parçasıdır. Yaklaşık olarak 3 günden beri İnternet'e doğru düzgün giremiyorum hatta hiç giremiyorum.

Aradığım zaman en kısa sürede sorun halledilecektir diye cevap alıyorum fakat sorunun bir türlü giderildiği yok çağrı merkezindeki arkadaşlar kestirip atıyor hiç yardımcı olmuyor. Ben mağdurum ve bu mağduriyetimin artık tamamen giderilmesini istiyorum. Eğer bu mağduriyetim giderilmiyorsa şahsıma bildirilmesini ve aboneliğin iptali için işlemlere başlamak istiyorum.

Doğan 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön