03 Ekim 2013

TTNET İnternet Bağlantı Sorunu!

5 Gündür İnternet bağlantı sorunu yaşıyorum. Yaklaşık 30 kez müşteri hizmetlerini aramama rağmen sorun çözüme ulaşmadı. Müşteri hizmetleri, arıza kaydının açıldığını ve ilgili ekiplerin benimle irtibata geçeceğini belirttiler. Sadece bir kez arandım ve sorunumun çözülmediğini belirttim. Hiç bir ekipte kontrol için gelmedi. Bu kullanamadığım günlerinde ücreti faturaya yansıyacak(!).

Gereksiz yere para vermek istemiyorum artık. Bu hafta sonuna kadar sorun çözüme kavuşmazsa aboneliğimi iptal ettireceğim.

İsmet 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • İsmet04 Ekim 2013

    Sorunum hala düzelmedi.Süreçten hiç memnun olmadım. Çünkü, uygulanan sistem kurumsal bir firmaya yakışmıyor. Taahhüt olduğu için aboneliğimi devam ettirmek zorunda kalıyorum.Yalın adsl kullandığım için arıza kayıtlarım TTnet üzerinden Türk Telekom ekiplerine aktarılıyor. En büyük sorun burda. TTnet in kendi arıza ekipleri olmalı. Müşteri hizmetleri arızalarda bu sebeple yardımcı olamıyor. Sadece Türk telekoma arızayı iletebiliyorlar. TTneti arayarak arıza ekipleri için randevu alamıyorum. Müşteri - TTnet - Türk Telekom üçlüsü arasında ciddi kopukluk var. Bu konuda ciddi adımlar atılmalı. Bu şekilde daha çok müşteri kaybederler.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön