29 Ağustos 2013 #1982698

TTNET İnternet Bağlantı Sorunu!

Hattımda sadece bu ay ikinci kez kopma ( kesilme ) problemi yaşıyorum, bir önceki 3 gün sürdü. Toplamda 3 er günlük 3-4 kez bu problemi yaşadım. Teknik ekip tarafından, her arıza kaydı kapatılırken, farklı sebepler sunuldu. Örneğin apartmanın alt yapısını yersiz olduğu, alt yapıda genel bir problem olduğu, binadaki alt yapının fibere geçtiği bu yüzden benim aldığım hizmet paketimimin desteklemediği, paketi mimin 20 gb olduğu yapının maksimum 16 gb desteklediği, gibi değişik arıza kaydı kapatmalar. ( Bu süreçte birden çok kez telefon görüşmesi, faks mesajları, Gayrettepe ve Ümraniye Bölge müdürlüğüne gitmem , arıza ve şikayet kayıtları vs ) Aylık 60 tl ücret ödemek ama %60 hizmet almak.

Rufai 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön