31 Aralık 2014

TTNET İnternet Bağlantı Sorunları!

7014106461 numaralı TTNET yalın İnternet abonesiyim. Yaklaşık iki aydır yapılan tüm çalışmalara rağmen İnternet hızı ve bağlantı sorunları düzeltilemedi. Yapılan İnternet reklamlarına baktığımızda "diğer servis sağlayıcılarından 3 kat daha hızlıyız" gibi ibareleri göz önüne aldığımızda aslında gerçeği yansıtmadığını, tamamen hayal ürünü olduğunu görüyoruz. Umarım bu şikayetim göz önüne alınır ve İnternet sorunum en kısa sürede giderilir.

İlter 146 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön