14 Mayıs 2013 #1797355

Ttnet İnternet Bağlantı Randevusu!

11 Mayıs 2013 te başvurduğum yalın internet paketi için gerekli bağlantıların yapılması için beklemekteyim. 1 hafta içerisinde bağlantının sağlanacağına dair dün telefonla yaptığım görüşme sonra bilgilendirildim. Dün telefon ile aramış olmama rağmen gün içerisinde ben evde yokken ve bana haber verilmeden bağlantı yapmak için bir ekip gelmiş.


Evde kimse bulamayınca da haber vermeden gitmişler. Az önce tekrar telefon ile görüştüm ancak bana herhangibir randevu saati verilmedi ve ekip tarafından aranacağım söylendi. Müşteri hizmetlerinden randevu alamıyorum, randevu alacağım ekip zaten bana haber vermiyor: Böyle bir süreçte internet bağlantısının sağlanması nasıl mümkün olabilir?

Ali 414 Okunma

Cevaplar

 • Ali21 Mayıs 2013

  1797355 numaralı şikayetime 1 hafta sonra yapılan dönüş sonucunda da sorun ile ilgili hiçbir elle tutulur gelişme ve bilgi sunulamadığından başvurumun iptalini istedim. Nasıl bir sistemleri varsa birimler arasında hiçbir kaydın paylaşılamaması sonucunda dün 4 kere aranmış oldum. Yine de başvurduğum bayiye uğrayıp durumları anlattığımda sorunumu kendileri ilgilenerek çözeceklerini belirttiler. Bugün de dün istediğim iptalden ötürü işlem yapamadıklarını söylüyorlar. Hangi birimin ne iş yaptığı belli değil, kimsenin ne yaptığından haberi yok. Sonuç olarak bana kaybettirdikleri zamandan ve bu ay çok fazla gelecek olan cep telefonu faturamdan ötürü TTNet'e çok teşekkür ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ali20 Mayıs 2013

  Hala geri dönüş yapılmadığı gibi çağrı merkezini aradığımda da burada yapıldığı gibi otomatik cevaplar verilmekte. Sorunun çözümüne dair herhangibir adım atılmamakta.

 • Ali16 Mayıs 2013

  Henüz herhangibir geri dönüş yapılmış değil. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise yapıcı herhangibir bilgi de alamıyorum!

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön