13 Şubat 2013 #1630161

Ttnet İnternet Bağlantı Problemi Var!

Yaklaşık 1 yıldır smart adsl internet hizmeti satın alıyorum. Son 2-3 aydır bağlantımda sürekli kopmalar yaşıyorum ve internet hizmetinden gerektiği şekilde yararlanamıyorum. Konunun muhataplarına ulaştığımda biz Türk Telekom'un altyapısını kullanıyoruz şeklinde yaklaşıyorlar olaya ve bir ilerleme sağlayamıyoruz. Türk Telekom yetkililerinin hattımla ilgili bu sorunu düzeltmelerini bekliyorum.

Erdoğan 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön