19 Mart 2013

Ttnet İnternet Bağlantı İşlemlerini Gerçekleştirmediler!

Türk adını kullanan Türk Telekom'u, kınıyorum! Kullanıcısının güvenini zedeleyen, oyalayan bu kurumun adını hak etmediğini düşünüyorum. 1 aydır mümtazaman evime internet bağlantısı yapmaları için başvurduğum aradığım bu şirket her defasında 1 hafta içinde hizmet vereceğiz diyerek bizi yanıltmiştir. İşlerimizi evlerimizden idare etmek zorunda olan bizlere büyük zarar ve kayıp vermişlerdir!

Özlem 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön