21 Şubat 2013 #1647268

Ttnet İnternet Bağlantı Hızımın Azaltılması!

İnternet hizmetimi 7 mbitlerde kullanırken yaklaşık 10 gün önce bağlantı hızım 1 mbit çevresine düştü. Ttnet desteği aradığımda teknik bir sorun nedeniyle hızımın düştüğünü ekiplerin kontrolleri tamamlamasıyla hızımın yükseleceğini söylediler fakat bu gerçekleşmedi. Ttnet müşteri hizmetlerini daha sonra aradığımda bana yardımcı olamayacaklarını, kullandığım hızın sözleşme dahilinde olduğunu, yapacakları bir şeyin olmadığını ilettiler. 10 gün önce kullandığım internet hızımın hiçbir sorun olmadan 1 mbit sınırına inmesi kabul edilemez ve bana düzeleceği tarihi de belirtmediler özellikle. Bıraktığım şikayet kaydıma geri dönüş alamadım. Adil kullanım kotasını aşmadığımı da belirtmeliyim.

İlker 237 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön