07 Eylül 2013 #1999522

TTNET İnternet Bağlantı Hızım Düşük!

6 ay önce internet talebinde bulundum ve 4 ay kadar bir sürede bağlandı. Başvuru yaptığım internet ise tabiki TTNET'in bu hızı bölgeniz destekliyor demesi ve benimde araştırma yaptıktan sonra 8 Mb Net limitsiz yalın internet tarifesi oldu. Yani benim internet hızım 8 Mb'in altına hiç düşmeyecekti, TTNET'in bana söylediğine göre. Ne var ki 2 ayı geçkin bir süredir internet kullanıyorum ben daha 8 Mb hızı hiç görmedim. Ayrıca internetim de sürekli kopma yaşıyorum. Bugün bile 3 defa oldu bu saate kadar. 3 defa arıza kaydı açmama rağmen hiçbir sonuç alınmadı ve biliyorum alınmayacak. 6-7 aydır internetle gerek bağlanması gerekse hız sorunu nedeni ile sorun yaşıyorum. Keşke hiç TTNET'e başvurmasaydım.

Ozan 69 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön