27 Ağustos 2013 #1976757

TTNET İnternet Bağlantı Hızım Düşük!

Bir yıldır hız sorunu yaşamaktayım. Daha evvel de şikayetimi bildirdim. Geri dönüş yapıldı arıza kaydı oluşturuldu. Ekip gelip inceleme yaptı ve ankastre kabloların eskimiş olduğunu değiştirilmesi gerektiğini söyledi ve hızı kendilerinin bilerek düşürdüklerini kablolar değiştikten sonra arıza kaydı bırakırsanız yükselteceklerini söylediler. Dediklerini yaptık de değiştirdik. Tekrar arıza kaydı bıraktı ve ve tekrar gelip inceleme yaptılar ve DSİ lojmanlarında yaşadığınız için biz DSİ hatlarına müdahale edemiyoruz kutudan eve kadar gelen kablonun değişmesi lazım dediler. DSİ bilgi işlem birimi depremden dolayı taşınacağı için müdahale etmiyor. Ben TTNET internetimi randımanlı bir şekilde kullanamıyorum.

Gültekin 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön