21 Mayıs 2015

TTNET İnternet Bağlantı Hızım Düşük

Fatura ödenmedi sonra düşen hıza bakar mısınız?


Birde bunun için para alınacak benden


en yakın zamanda Superonline geçeceğim.

Furkan 153 Okunma

Cevaplar

  • Furkan11 Haziran 2015

    2 3 hafta önce bi şikayet daha yazdım AKK geçtiğim söylendi bu yüzden hız düşük dediler faturaları ödedim her şeyi yaptım yine aynı hız dün akşam telefon ettim paketimi değiştirmemi söylediler daha hızlı kullanıp daha az ödeme yapacakmışım hız düşmüyor ama 10 dakikada bir internet kesiliyor yaptığı her işi eline yüzüne bulaştıran tek firma

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 23.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön