29 Ekim 2013

TTNET İnternet Bağlantı Hızım Düştü!

Ben bu internet problemlerinden bıktım artık inanamıyorum ya kabloma kadar değiştirdim video sitelerine giriyorum video acayip bulanık açılıyor 144p nedir ya HD birşey izleyemeyecek miyim?ben internetimi alırken 8mbps denildi sitenize girdim hız testi için ve sonuçları söyleyeyim size İndirme hızım 4. 27mbps gönderme hızım 0. 68 mbps affedersiniz ama geriye kalan 4 mbps nereye gitti madem 4mbps kullanıyoruz neden 8 mbps parası ödüyoruz.

Şu gönderme hızına bakın böyle video nasıl izlenir/yüklenir oyun bile oynayamıyoruz, 8mbps deniliyor çıkan sonuçlar yerlerde sürünüyor böyle olur mu? Müşteri hizmetlerinizi aradım modem falan dediler arıza yok ki modemde şurada 1 yıl geçmedi daha sözleşme yapalı.

Ahmet 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön