30 Mart 2015

TTNET İnternet Bağlantı Hızım Belirtilenden Düşük

TTNET'e geçerken müşteri temsilcisi ile görüşmemde hattınız 9 Mbps kadar desteklediğini belirtti ancak bana tanımladıkları hız 4 Mbps ve bu hızında 1 Mbps kısmını da santrale uzaklığım dolayısıyla kayıp ediyorum. Ben 5 yıl içerisinde 3 defa elektrikçi ile bina içi kabloları yeniledim 1 kez ev içindeki kabloları yeniledim 3 tane yeni modem aldım sizin gibi bana para akmıyor 35-40 milyon abonem yok benim para da basmıyorum şu Türk Telekom'un sahibine söyleyin kazandığı paranın birazını altyapıya bıraksın. Benim santralı veya portu değiştirin lütfen başka türlü kurtulamayacağım bu problemlerden. Çözüm yoksa beni arayıp rahatsız etmeyin bilgiye ihtiyacım yok.

Mesut 179 Okunma

Cevaplar

  • Mesut31 Mart 2015

    Problem devam etmekte olup ayrıca fast pat. Olan kanal türü inter. Olarak değişmiştir bunun üzerine 35 - 40 puanlık bir ping artışı olmuştur yani oyun vesaire Oynamak hayal oldu artık ve bana yaptıkları bilgilendirme tarifemin 16 mbps kadar olduğu ve 1 mbps bile hizmet alabilirmişim yine telefon ankastre sinden dolayı problem yaşıyormuşum diye nutuk çektiler telekom ekibi gelmiş kontrol etmiş sözde diyorum kron. Ye bağlı değil benim hattım direk bağlı çıkardım kron. Den laf anlamıyor) elit ekip den bahsettiler bide eğer çözüm olacaksa gelsinler vereceğim servis ücretlerini de. Yukarıdaki yazıda birkaç kelimelerde eksiklik vardır şikayetvar sitesinin hatası o da.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön