11 Mart 2014

TTNET İnternet Bağlantı Hızı Çok Düşük!

Ben Aşağı yukarı 13 yıllık TTNET kullanıcısıyım ve artık gerçekten bıktım benim ödediğim paranın karşılığını alamıyorum her ay düzenli faturamı ödediğim halde İnternet hızım 3 hafta 2 mb hız 1 hafta 1 mb hız benim sınırsız bana 16 mb İnternet hızı demişlerdi nerede bunun 15 mb i?


Yeterin artık bıktık bir an önce bir çaresine bakın 2 günde bir ben TTNET müşteri hizmetlerini aramak zorunda mıyım? Artık sağır olsam TTNET müşteri hizmetlerine bağlanırım o derece araya araya 13 yılda ezberlettiler.

Mehmet 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön