28 Mart 2013 #1711929

Ttnet İnternet Bağlanamadı!

23.03.2013 Tarihin de başlayan ve faturası işleyen internet aboneliğim de hala internet hizmeti alamıyorum. Defalarca aramama rağmen her aradığım da teknik servise aktardıklarını söyleyip hala teknik servis hizmeti alamadım. En son konuşmamız da bugün bu konunun halledilmesi gerektiğini aksi takdirde cayma hakkımı kullanmak istediğimi belirttim ve aldığım cevap cezai bedel ödemek zorundasınız oldu.


Hizmet almadığım ve üstüne arayarak telefon faturası ödediğim bir olayda nasıl olurda ben para ödüyorum? Bu işin halledilmesi , aksi takdirde iptal ve tüketici mahkemesi hakkımı kullanacağım. Hukuk devletinde yaşıyoruz , insanların cebinden kafanıza göre paralarını alamazsınız.

Engin 21 Okunma

Cevaplar

 • Engin17 Eylül 2013

  Bu yazışmalardan sonra tekrar telefon konuşmamız oldu ve 5 ay geçmesine rağmen hala o kullanamadığım tutar düşmedi. Daha önce ki görüşmelerimiz de silineceğini söylediler fakat değişen bir şey olmadığı gibi , özre dair bir geri dönüşte olmadı. Bu ses kayıtlarını alıyorsunuz madem neden dinlemiyorsunuz ? Saygınlığınızı gördük...

 • Engin19 Temmuz 2013

  Merhaba , 12 gün kullanamadığıum tutarı düşeceklerini belirtmelerine rağmen henüz gelişen düşen bir şey yok.

 • Engin04 Nisan 2013

  Merhaba , Az önce TTnet'ten şaka gibi bir telefon araması yapıldı. Defalarca aramama ve sonuç alamama rağmen ve üstüne telefon ücreti ödediğim 13 gündür kullanamadığım internetin parasını da alacaklarmış. Sebebi ise sorunun benden kaynaklandığı , modem ayarlarının yapılmadığı veya bina içi hattan kaynaklandığı gibi saçma bir şeyler söylediler. Öncelik ayın23.den bu zamana kadar hergün aradım ve modem ayarları defalarca yapıldı. İkinci olarakta ilk hat açılışın da eve gelen teknik servis personeli hattım da sorun olsaydı bunu halleder yada hattı kullanamazsın diye bir bilgi verirdi. Lütfen TTnet bu kadar küçülmeyin , gelin ben size para vereyim ama küçülmeyin.

 • Engin30 Mart 2013

  Bir haftadır bağlantım yok ve hergün aramama rağmen geri dönüş yapılmıyor ve cayma hakkımı kullanmak istediğimde bana ceza ödersiniz gibi tehditvar konuşuluyor. Tam bir hafta önce üyeliğim başladı ve hala yok. O kadar pişmanım ki umarım bundan sonra kimse ttnet abonesi olmaz bu yazdıklarımdan sonra.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön