16 Ocak 2014

TTNET İnternet Bağlamaya Gelmiyorlar

Yaklaşık 2 ay önce TTNET bayiine yalın İnternet için başvuruda bulundum. 2-3 güne kadar ekipler geldi hat çekmek için. Ancak hat çekecekleri kutuda yer olmadığı için bağlantıyı kuramadılar. Yeni kutu takılması gerektiğini söylediler.


Daha sonra ne gelen oldu ne giden. 2 hafta sonra Türk Telekom şubesine gittim. Kutu takmak için projeye bakmamız gerekiyor bekleyeceksiniz dediler. 2 aydır bekliyorum gelen giden yok. İzmir/Menderes/Kısıkköy'de yaşıyorum.

İsmail 88 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön