03 Şubat 2014 #2273525

TTNET İnternet Bağlama Yanıltıcılığı!

1 haftalık bir tatile gittim geldiğimde internet ve bağlı telefon çalışmıyor. TTNET iletişim yaz yok telefon aç TTNET ve TTNET alo. Yine yok kaç gündür İnternet yok. Fatura ya gelince tam 30 günlük alacaklar. Hiç umurlarında bile değil.

Orhan 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Orhan04 Şubat 2014

    yani ne arayan var ne soarn şükürler olsun bu teknoloji çağında..... demekki sorun çok büyük...... ama olsun haber vermek gerekir. çalışmayan internet hattı ödeme tutarlarını değiştirmek lazım. beni bu işlemden mağrum etmeye kimsenin hakkı yok. eğer ben tıkır tıkır borcumu ödüyorsam bunu bana yapmaya hiç kimsenin hakkı yok... ama ne denetleyen var nede soran... bir rakip gelse de ona geçsek hiç olmazsa düzgün çalışır. aradığımızda cevap verir. şu şu var der.. bunlarda öyle bir şey de yok..

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön