23 Ocak 2014 #2251070

TTNET İnternet Arızası ile İlgilenmiyor!

Ben 2 yılı aşkın süredir TTNET müşterisiyim yaklaşık 4 aydır da internetimde gün içerisinde 18.00-22.00 saatleri arasında kopma yaşıyorum müşteri hizmetleri ile yaptığım şikayetlerimde arıza kaydı oluşturulup ertesi gün müşteri hizmeti tarafından aranılarak arızanın giderildiği ve arıza kaydının kapatılacağı tarafıma tebliği edildiği ancak benim arızamın halen devam ettiği müşteri hizmetlerinin ve internetimi kullandığım Giresun Dereli ilçesindeki arıza ekibinin arızam ile iyi ilgilenmedikleri arızanın telefon hattında olduğunu söyleyip giderilmesi konusunda ihmalkarlık olduğu bu konuda şikayetimi arz ediyorum ve gereğinin yapılmasını istiyorum 4 aydır da internitimi verimli kullanamadım.

Yusuf 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön