04 Mayıs 2013 #1778324

Ttnet İnternet Arızası İçin 80 Defa Aradım Ama Hala Çözüm Yok!

28 Nisan 2013 tarihinde arızalanan internet hattımın arızasının giderilmesi için her gün defalarca aramama rağmen. Hiç bir yetkili bana dönüş yaparak sorunumu çözme girişiminde bulunmamışlardır. Böyle hizmet anlayışı olamaz.

İsmail 50 Okunma

Cevaplar

 • İsmail12 Mayıs 2013

  Sorunum devam ediyor. kısa süreli çözümlerden bıktık.

 • İsmail12 Mayıs 2013

  28 nisan 2013 de arızalanan internet hattını büyük uğraşlar sonucunda getirebildiğimiz arıza ekipleri 8 mayıs 2013 de faal etti fakat daha sonraki gözlemlerimde sizlerede defalarca belirtiğim zaman zaman kopma sorunu 12 mayıs 2013 günü tamamen koparak bir daha faal olmadı ve şuan internet hizmeti alamıyorum. bu satırlarımı turkcell vınn 3g sayesinde yazıyorum. lütfen işinizi tamamlayınız. acil çözüm bekliyorum. Sayın TTNET YETKİLİLERİ ; 12 saat içerisinde sorunum çözülmediği takdirde 26 kasım 2012 da almaya başladığım internet hizmetimin sizin tarafınızdan aboneliğime hiçbir maddi zarar vermeden fesh edilmesini rica ediyorum.

 • İsmail08 Mayıs 2013

  444 0 375 numaralı çağrı merkezini aradığımızda karşımıza çıkan müşteri ilişkileri yetkilisi tam yetkili olmayıp sadece arıza kaydı veya şikayet kaydı almaktadırlar. AMA asıl sorun o şikayet veya arıza kayıtlara sahada gösterilen tepkidir. sahada ki teknik ekip tam bir fiyasko. benim arızamı arızamın 10.gününde gelip yaptılar. (tam yapıldı diyemem zaman zaman hala internetimde uzun ve kısa süreli kopmalar yaşanıyor.) arıza ekibini getirmek için akla karayı seçtim. tanıdık olmasa belki de hala bu satırları yazarken arızam giderilmemiş olurdu. kısaca değerlendirmek gerekirse TTNET Kurumun MÜŞTERİ İlişkileri ne kadar ilgi ve alaka gösterirse göstersinler teknik kadro vasatın da altında. berbat. çok geç müdahale ediyorlar.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • İsmail04 Mayıs 2013

  Standart cevaplarınızdan bıktık artık. ÇÖZÜM İSTİYORUM ÇÖZÜM.YETER ARTIK SABRIMIZ KALMADI.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön