25 Nisan 2013 #1762125

Ttnet İnternet Arızası!

Ttnet abonesiyim ve modemime sinyal gelmediği için 76 saattir internetim yok. Farkına varır varmaz şikayetimi bildirdim 24 saat sonra arızanın çözümü değil (!) tespitiyle alakalı dönüş yapılacağını söylediler. Teknoloji tabanı olan bir firma için müşteriye geri dönüş süresi bu kadar uzun olmamalı. 4 saat sonrasında işlemin hızlandırılması için tekrar bildirdim. 24 saat sonra dönüş yapılmayınca tekrar aradım.


Ben 24 saat içinde 3 defa aradım ama TTNET bana 72 saat içinde arıza tespitine dair bir mesaj dahi atmadı. Süre uzayınca Telekom Müd.lüğüne gittim. Yetkilinin özel gayretiyle sorunum bu metni yazarken çözüldü. Ama 3 gün içinde yaşadığım bu sorunun bir özeti var: "Kurumsal İlgisizlik".

Samet 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön