22 Kasım 2014

TTNET İnternet Arızam Giderilmiyor!

27 eylül 2014 tarihinden beri itibaren internet hizmetimi alamıyorum. Defalarca 444 telefonları aramama çözüm masasına gitmeme rağmen bir sonuç alabilmiş değilim, yok eve hattın geldiği kutu arızalı yok sinyal güçlü geliyor ondan sorun yaşıyorsunuz diye baştan beni oyaladılar.

Şimdi ise evimin önüne yeni kutu getireceklerini ama bunun için kazı yapmaları gerektiğini bunun içinse belediyeden kazı izni almaları gerektiğini söylüyorlar. İmzaladığımız karşılıklı sözleşmede taahhüt ettiğim almadığım hizmet karşılığında hala ödeme yapmaktayım ama bana taahhüt edilen hizmeti alamıyorum. Yaklaşık 2 ay gibi bir süredir sorunu çözmek için boş laflardan başka bir şey yapılmadı.

Sedef 53 Okunma

Cevaplar

  • Sedef04 Aralık 2014

    bilgilendirme dedikleri şey beni arayıp sadece aboneliğimle ilgili sorular sorup gerekli bilgilendirme için geri dönüleceğini söylediler fakat 24 kasım tarihinden itibaren bir daha ne arayan nede sorunuma çözüm olan oldu halen sorun devam etmektedir ilgisiz yetkililer başlarından savmak için tamam hallederiz deyip kapattılar yine mağduriyetim devam etmektedir

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön