25 Nisan 2013 #1762614

Ttnet İnternet Altyapısı Yok!

Ttnet kurumuna defalarca internet için başvuru yapmama rağmen herhangi bir şekilde altyapı sağlanamadı ve 2 aydır internet bağlantısı ulaşımın her şekilde olduğu yere getirilemedi. Önceden de belirttiğim problemler hiçbir şekilde Ttnet tarafından çözümlenmedi ve ben hala daha askıya alınıyorum. Fakat koskoca Ttnet Dünya'ya fiber hattını getirdiniz benim internetim hala yok. Benim bu problemimle ilgili çok acil çözüm istiyorum. Ttnet eğer ki müşteri kaçırmak istemiyorsa bir an önce bu sorunu çözmeli.

Uğur 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön