18 Mart 2013 #1691149

Ttnet İnternet Altyapı Sorunu Var!

İnternet hızım 8 mb üzerini görmüyor internet sağlayıcısıyla görüşmemde daha yüksek hız için t.telekom un santral mesafesinin 700 metre içinde olması gerektiği söylendi fakat bana en yakın santral 1,3 km imiş başvuru yapmama rağmen herhangi bir dönüş olmadı. Bölgedeki Türk Telekom İstasyon Müdürlüğünden bağlantımın portumun değiştirilmesini ve altyapının müşterinin hizmeti kullanabilmesi için iyileştirmesini talep ediyorum.

Kenan 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön