30 Nisan 2013 #1770467

Ttnet İnternet Aktif Modem Yok Sözleşme Yok!

İnternet paketleri hakkında bilgi almak için aradım bilgi aldım kapattım. İki saat sonra bir numara aradı, ttnet'i aramışsınız diye (numaraları satıyorlar) ttnet bayisiyiz abonelik işleminizi yapabiliriz dediler. Acelem olduğum için tamam dedim, telefonda yaptılar. 2 sonra eve telefon bağlamaya geldiler, akşamına da internet aktif oldu. Sorun şu ki modemi göndermediler, sözleşme göndermediler.


Müşteri hizmetleri arıyorum, beni hangi bayi abone yaptı diye, bilmiyoruz diyorlar. Modem ne zaman gelecek diyorum, bilmiyoruz diyorlar, sözleşme ne zaman gelecek diyorum bilmiyoruz diyorlar, şu anda faturam işliyor mu diyorum evet diyorlar, ne biliyorsunuz diyorum, el cevap: kayıt açmak diyorlar.

Cem 86 Okunma

Cevaplar

  • Cem04 Mayıs 2013

    İnternet hizmeti almak için verdiğim mücadelede 8. ayıma girdim. Önce aylarca nakil için bekledim, daha sonra İstanbul'un göbeğinde oturmama rağmen yalın internet hizmeti alamadım( altyapıda probelme yok denilerek 3 ay oyalandım) Bıktım ve telefon hattı bağlatıp normal internet hizmeti için müracaat ettim baştan. Hat aktive oldu, 5 gün sonra modem gönderildi! bir heves kurdum ve süpriz internet sinyali yok!!!! Aradım arıza var denilerek her zamanki cevaplanmayacak kayıtlar açıldı. Daha başlamadan arıza verdi. Tam 8 ay oldu halen İstanbul'un ortasında internet kullanamıyorum, bu başta TTNET ve meşhur Ümraniye Telekom Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleşmektedir. Artık ne yapacağımı şaşırdım.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön