12 Eylül 2013 #2007692

TTNET İnternet Aboneliğimin İptali Hala Bekletiliyor!

Bugün üyelik iptali için başvuruda bulunduk. İptal başvurusu TTNET şubesinden şahsen ıslak imza ile yapıldı. Başka bir internet sağlayıcısına geçmek için portun boşaltılması gerekiyormuş. TTNET ise prosedür gereği portun en az 7 gün boyunca boşaltılmayacağını söyledi. Elimiz kolumuz bağlı bir şekilde bekliyoruz.


7 gün boyunca internet kullanamayacağız. Bunun sebebi ise tekrardan TTNET kullanmaya ikna edilmek olduğu söylendi. Anladığım kadarıyla TTNET haricinde başka bir internet sağlayıcısına geçmek istememiz nedeni ile kendilerince cezalandırılıyoruz. En az 10 senedir TTNET abonesi idik.

Erdal 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön