14 Mayıs 2013 #1796458

Ttnet İnternet Aboneliği Yanıltması!

Farklı bir sağlayıcıda bulunan internet ve telefon aboneliğimi servis sağlayıcı ile Türk Telekom arasında problem devam edip ben arada mağdur olduğum için 07. 05. 2013 tarihinde Türk Telekom ve Ttnet'e taşımak için başvuru yaptım. Başvuru yapmadan önce kampanyalar hakkında bilgi almak için 440375'i aradığımda taşıtırsam 12 ay taahhütle Avantaj Net6 Limitsiz kampanyasından yararlanabileceğimi söylediler.


Ben de gidip başvurumu yaptım. Başvuru sırasında önce taşınma işlemlerini yapalım daha sonra kampanyaya başvuru süresi devam ediyor dediler. Ben de söylediklerine güvenerek o an başvuruyu yapmadım. Şimdi arayıp süresi bitti diyorlar.

Serhat 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Serhat18 Mayıs 2013

    Burada otomatik mesaj yazarak işlerin çözülmediğini anlamanız gerekiyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön